УСПЕСИ НА ТАКМИЧЕЊИМА

Ученици наше школе су у претходном периоду остварили запажене резултате на такмичењима.

Математика

На Општинском такмичењу трећаци Сара Рисимовић и Лука Плазинић освојили су треће место док је Симеон Клисарић заслужио похвалу. Ученици четвртог разреда Дамјан Божовић и Василије Плазинић изборили су друга места.

Сара Рисимовић је била трећа на Окружном такмичењу, а Лука Плазинић је добио похвалу.

Српски језик и књижевност

Ученица петог разреда Сташа Станисављевић била је трећа на Општинском такмичењу из српског језика, а пласман на Окружно изборили су и Лазар Лазаревић и Теодора Танасијевић.

Лазар Лазаревић је освојио друго место на Општинском и треће на Окружном такмичењу из књижевности док је Лазар Петровић био трећи на Општинском.